У Кривому Розі із родини забрали чотирьох неповнолітніх хлопців

У Кривому Розі із родини забрали чотирьох неповнолітніх хлопців - фото 1

Без їжі, хворі та у брудній оселі. У Кривому Розі із родини забрали чотирьох неповнолітніх хлопців. Сімейна пара залишила дітей одних: голодних та у холодній домівці. Малечу знайшли соцслужби під час перевірки.

Де зараз діти та чи повернуться додому? Дізнавалася Валерія Заярна.

Реклама

Брудних, голодних та хворих. Чотирьох малолітніх дітей днями забрали соцслужби з цього будинку. Хлопців самих на цілий день у домі без тепла та їжі залишили батьки та поїхали за місто.

Бруд та безлад у кімнатах, на кухні — ні холодильника, ні навіть плити. Такі фото оприлюднили соцслужби після рейду до сім’ї Водоп’янових. Четверо хлопців спали на одному дивані.

Сусіди кажуть, родина оселилась у цьому будинку понад 10 років тому. Відтоді домівка – в жахливому стані.

Самі ж батьки виправдовуються: мовляв, дітей лишили на старшого сина і ненадовго. Кажуть, тоді поїхали за місто до бабусь за продуктами. Зізнаються: малечу хочуть повернути.

«Звичайно ми хочемо повернути своїх дітей. Це наші діти і ми хочемо їх повернути! Працюю по шабашках всюди бігаю, вічно часу не було. Зараз не офіційно, але влаштовуюся офіційно», — говорять батьки хлопців Аліна та Сергій Водоп’янови.

Та чи повернуть дітей батькам – поки невідомо. Зараз найстарший хлопець – у соціальному центрі реабілітації. Його братів півтора, двох та шести років забрали до лікарні.

«Діти були доставлені брудні, з неприємним запахом, пройшли санітарну обробку, були хворі. Старша дитина отримує в даний час лікування бронхіту, менший — назофарингіту. У даний час крім проведеного лікування діти проходять диспансерний огляд, пройдуть лабораторне обстеження», — говорить завідувачка інфекційного відділення дитячої лікарні №2 Ірина Кукрицька.

Родина перебуває на обліку ще з листопада минулого року. У службі у справах сім’ї наголошують, їм неодноразово допомагали. За міські кошти придбали електроплиту та холодильник. Утім куди батьки їх поділи – невідомо.

« У зв’язку з тим, що жодні наші заходи, жодна профілактична робота не увінчалася ніяким успіхом. Батьки уперто відмовлялися від належно виконання батьківських обов’язків. Тому ми змушені були відібрати у них дітей», — начальник районної служби у справах дітей Роман Кость.

У поліції кажуть, батьків уже не вперше притягають до відповідальності. Цього разу за родину візьметься прокуратура.

«Також відносно батьків працівники поліції склали адміністративний протокол за статтею 184 КУпАП, а саме це неналежне виконання батьківських обов’язків. На теперішній час працівники служби у справах дітей КМР вирішують питання щодо позбавлення батьківських прав», — каже речниця криворізького районного відділу поліції Оксана Лєсонєн.

Справу вже надіслали до суду. Якщо за два місяці Водоп’янови не приведуть до ладу будинок, не куплять холодильник та плиту, їх позбавлять батьківських прав.

Реклама