У Кривому Розі горіли два автомобілі

У Кривому Розі горіли два автомобілі - фото 1

Менш ніж за добу, у неділю, 23 січня, і сьогодні, 24 січня, у Кривому Розі сталися дві пожежі в автомобільному транспорті.

У неділю, 23 січня, і сьогодні, 24 січня, у Кривому Розі менш ніж за одну добу загорілися два легкових автомобілі. Про це повідомляє пресслужба ДСНС Дніпропетровської області.

23 січня о 14:17 на вулиці Фабричній Покровського району міста спалахнув автомобіль Mercedes-Benz S 500. Рятувальники встановили, що займання виникло у салоні машини. У цей час авто було на тимчасовій зупинці.

Вогнем пошкоджено салон транспортного засобу. Загальна площа пожежі склала 2 квадратних метри. Приблизно через 40 хвилин його вдалося ліквідувати.

Внаслідок пригоди загиблих та постраждалих немає.

У Кривому Розі горіли два автомобілі - фото 208604

Mercedes-Benz S 500
ФОТО: ДСНС

Сьогодні, 24 січня, о 06:17 на вулиці Окружній Центрально-Міського району міста спалахнув легковий автомобіль Daewoo LANOS. У момент виникнення загоряння машина також була на тимчасовій зупинці.

Вогнем пошкоджено моторний відсік та салон легкового автомобіля. Загальна площа пожежі склала 3 квадратних метри. Через 20 хвилин його вдалося ліквідувати.

Внаслідок пожежі ніхто не постраждав.

У Кривому Розі горіли два автомобілі - фото 208603

Daewoo LANOS
ФОТО: ДСНС

Раніше ми писали про те, що у Кривому Розі спалахнув легковий автомобіль. 22 січня сталося загоряння легкового на вулиці Достатку Центрально-Міського району міста. Займання виникло у легковому автомобілі Mercedes-Benz Vito, що знаходився на тимчасовій стоянці. Вогнем пошкоджено моторний відсік транспортного засобу на площі 3 кв. м. Пожежу було ліквідовано за 8 хвилин. Загиблих та постраждалих немає.

Реклама

Щербачов Андрій
Щербачов Андрій Редактор сайту 34.ua. Більше 10 років пишу у блогах про лондонський Арсенал. Люблю писати про спорт, музику та кіно.

Реклама