У Кривому Розі двоє лікарів продавали рецепти на придбання нарковмісних препаратів

Фото: ГУНП - фото 1
Фото: ГУНП

За грошову винагороду медичні працівники видавали наркозалежним громадянам спеціальні рецептурні бланки на право отримання лікарського засобу, що містить наркотичний засіб чи психотропну речовину.

У Кривому Розі викрили схему незаконної діяльності лікарів одного із медичних закладів.

20 травня у приміщенні медичного закладу провели обшук, під час якого вилучили печатку одного із лікарів та підприємства, журнал «Реєстрації амбулаторних пацієнтів», «Реєстрації швидких тестів», 300 медичних карток амбулаторних хворих, медичні картки амбулаторних хворих без реєстраційних номерів, 1 000 рецептурних бланків, 66 заповнених рецептурних бланків, зошити із чорновими записами та понад 13 тисяч гривень.

Вилучені речові докази- фото 222155

Вилучені речові докази
Фото: ГУНП

Вилучені речові докази направили на проведення експертизи.

Слідчі дії проводилися в рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 2 ст. 319 (незаконна видача рецепта на право придбання наркотичних засобів або психотропних речовин) Кримінального кодексу України. Триває слідство.

Незаконна діяльність лікарів - фото 222156

Незаконна діяльність лікарів
Фото: ГУНП

Раніше ми писали про те, що у Кам'янському чоловік агітував за «руський мір».

Реклама

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама