У Кривому Розі двоє містян розповсюджували в мережі інтернет дитячу порнографію

Фото: ГУНП - фото 1
Фото: ГУНП

Правоохоронці викрили неповнолітнього хлопця та 21-річну містянку, які займалися виготовленням та розповсюдженням порнографічної продукції на одному із телеграм-каналів.

У Кривому Розі 17-річний хлопець та його 21-річна подруга займалися виготовленням та розповсюдженням дитячої порнографії, а потім продавали "товар" на одному із телеграм-каналів. Про це повідомили у пресслужбі ГУ НП.

Було проведено кілька санкціонованих обшуків за місцями мешкання організаторів незаконної діяльності.
Приміщення квартир були облаштовані комп’ютерною технікою та іншими приладами, які безпосередньо використовувались для виготовлення та розповсюдження порнографічної продукції через мережу інтернет.

Санкціоновані обшуки - фото 183593

Санкціоновані обшуки
Фото: ГУНП

Правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку, системний блок, жорсткі диски, веб-камери, мобільні телефони та банківські картки. Все вилучене направили для проведення експертних досліджень. Після чого й буде вирішено питання про повідомлення зловмисниками про підозру.

На теперішній час триває досудове розслідування в межах кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 301 Кримінального кодексу України (ввезення, виготовлення, збут й розповсюдження порнографічних предметів). Санкція статті передбачає покарання до семи років позбавлення волі.

Реклама

Раніше ми писали про те, що у Дніпрі незрячий чоловік наштовхнувся на рекламну конструкцію і поранив руку.

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама