У Кривому Розі дитина, яку місяць назад збила машина, вже грає з друзями у дворі

У Кривому Розі дитина, яку місяць назад збила машина, вже грає з друзями у дворі - фото 1

Після двох тижнів у лікарні 11-річний Сашко Бугор повертається до звичного життя.

Він веселий та непосидючий. Без уваги Сашка не залишається жоден тренажер на спортивному майданчику.

«Я в обід виходжу з друзями гуляти і горіхи збирати. Хочеться на гойдалки, але мама не дозволяє», — каже Олександр Бугор, який одужує після аварії.


Швидко бігати та різко нахилятися поки забороняють і лікарі. Внаслідок аварії Сашко отримав надкол скроневої кістки та перелом лівого плеча. Днями гіпс із руки знімуть, а ще зроблять повторне обстеження головного мозку. Але всі прогнози від медиків утішні, — радіє мама хлопчика.

«Як для мене, найголовніше — це те, що Саша живий. Це для мене все. Далі, я думаю, реабілітація, лікування, все буде добре. Все повністю: лікарню, лікування, перебування в лікарні, цей час у лікарні — це все нам оплачували, нам допомагали. Все, як годиться, від нас не відмовилися», — розповідає Наталя Бугор.


Звістка про ту аварію облетіла все місто. І не дивно, адже за кермом автомобіля був син кандидата в мери Кривого Рогу. За даними правоохоронців, водій був тверезий. Він не тікав із місця аварії та сам викликав "швидку".

«Більше, напевно, я звернуся до пішоходів, до людей, які переходять дорогу. Треба трошки бути уважнішими. Це все-таки дорога, це все-таки машина. Нічого такого у мене саме до водія немає: якоїсь злості, або ще чогось. Я розумію: так, це так сталося. Це так, дійсно, з кожним може таке трапиися. У мене теж син росте», — сказала Наталя Бугор.


Але сьогодні Наталя зізнається: від надмірної уваги журналістів утомилася.

«Вибори — це є вибори, а це є наше. Не хочеться, щоб більше нас турбували, тривожили. Це все між нами повинно бути. Не хотілося б цього всього піару, в такій ситуації. Хочеться далі спокійно жити, як ми і жили», — резюмує Наталя Бугор.


Наталя міцно тримає сина за руку і вірить у його швидке одужання.

Реклама