У Кривому Розі COVID-19 за добу підтвердили у восьми пацієнтів

23 липня, 18:49
Фото из сети Интернет - фото 1
Фото из сети Интернет

Більшість пацієнтів знаходяться в Інфекційної лікарні Кривого Рогу.

У Кривому Розі за минулу добу зафіксували вісім нових випадків зараження коронавірусом. Діагноз підтвердився у 5 пацієнтів, які перебували в Інфекційної лікарні з пневмонією. Ще 3 людей — це жителі Покровського району міста, всі з однієї родини. Криворіжці прибутку з Трускавця, маючи симптоми захворювання. Вирішується питання про госпіталізацію хворих до інфекційки.

Наразі у місті налічується 30 активних випадків коронавірусу, зокрема і 4 пацієнти із сільських районів. 10 осіб продовжують перебувати на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейних лікарів, інші 20 пацієнтів — в Інфекційній лікарні. Загалом у цьому медзакладі 6 осіб перебувають у палатах інтенсивної терапії. Однак вони не підключені до апаратів ШВЛ.

Із підозрою на COVID-19 у Кривому Розі знаходиться 81 пацієнт, 19 — в Інфекційної лікарні. Ці люди очікують результатів ПЛР-аналізів.

За час пандемії у Кривому Розі змогли подолати вірус 234 людини (+1 за добу), 12 пацієнтів із діагнозом COVID-19 померли.

«Ми проводимо діагностику, визначаємо антитіла, виконуємо полімеразну ланцюгову реакцію на коронавірус. Якщо показник на рівні держави нормального забезпечення лабораторними дослідженнями — це 24 дослідження на 100 000 чоловік, а для нашого міста це 132 дослідження. Так, у Кривому Розі на сьогодні на ранок цей показник — понад 450», — розповідає Костянтин Мурашко, начальник міського департаменту охорони здоров'я.

 

Нагадаємо, на Дніпропетровщині виявили 15 нових випадків коронавірусу.

Олександр Акуленко
Олександр Акуленко журналіст, редактор
Поділитися: