Під Кривим Рогом чоловік із посвідченням журналіста вчинив стрілянину

Під Кривим Рогом чоловік із посвідченням журналіста вчинив стрілянину - фото 1

У ніч на 8 січня у Криворізькому районі чоловік із посвідченням кореспондента вчинив стрілянину у місцевому кафе. Він випустив кілька куль із травматичного пістолета в іншого відвідувача.

У ніч на 8 січня у селі Мар'янське Криворізького району до кафе зайшов чоловік із посвідченням кореспондента та обстріляв із травматичного пістолета місцевого жителя.

Посвідчення журналіста - фото 207181

Посвідчення журналіста
Фото: Свої

На зауваження одного з власників прибрати зброю, "кореспондент" вистрілив 5 разів у його бік. Потім пістолет заклинило — як з'ясувалося пізніше, у ньому застрягла гільза.

Травматичний пістолет- фото 207178

Травматичний пістолет
Фото: Свої

Нападника знезброїли. Але він сховався в машині та сидів у ній до приїзду поліції, погрожуючи одному з чоловіків переламати руки та ноги.

На місце інциденту викликали "швидку". Потерпілий отримав три кульові поранення: у груди, палець та зону паху. Лікарі ампутували частину пальця.

Було поранено чоловіка - фото 207180

Було поранено чоловіка
Фото: Свої

 

Було поранено чоловіка - фото 207179

Було поранено чоловіка
Фото: Свої

У поліції відкрили кримінальну справу за 125 статтею (легкі тілесні) КК України. Пістолет вилучили.

За інсайдерською інформацією, власник кафе відмовився передавати поліції записи камер відеоспостереження. Він аргументував це тим, що отримав погрози від родичів стрілка. Також відомо, що видання, співробітником якого нібито є зловмисник, було зареєстровано у Києві у 2020 році. Але у відкритих джерелах інформації про нього немає.

Раніше ми писали про те, що у Хмельницькому в аквапарку отруїлися 16 дітей із Вінницької області.

Реклама

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама