У Кривому Розі через коронавірус вулицями їздить дезінфікуюча техніка

26 березня, 17:34
У Кривому Розі через коронавірус вулицями їздить дезінфікуюча техніка - фото 1

Вона обробляє перехрестя, зупинки та пішохідні переходи.

У Кривому Розі через ризик поширення коронавірусної інфекції міські служби дезінфікують пішохідні переходи, перехрестя і зупинкові павільйони. Сприяють владі в цьому підприємства "Метінвест". Про це повідомили в пресслужбі компанії.

Дезінфекцією вулиць Кривого Рогу займаються 17 одиниць водополивної техніки криворізьких ГЗК. Зокрема, яку виділили комбінати компанії "Метінвест".

«Машини йдуть за розробленими маршрутами щодня. Наприклад, в Тернівському районі Північний ГЗК забезпечує дезінфекцію мікрорайонів Даманського, вулиць Черкасова, Смирнова, Володимира Терещенка, Веселих Тернів, площі Петлякова. В Інгулецькому районі Південний і Інгулецький ГЗК обробляють усі центральні вулиці і проспекти, а також дороги найближчих селищ», — зазначили в пресслужбі компанії.


Крім того, техніка бореться з пилом в кар'єрах, на господарських дорогах і хвостосховищах комбінатів.

Зауважимо, що акціонер компанії Рінат Ахметов направив 300 млн гривень на боротьбу з коронавірусом в Україні. За ці гроші будуть куплені 300 тисяч експрес-тестів і 200 апаратів штучної вентиляції легенів.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: