У Кривому Розі через дощі пляжний сезон розпочався із запізненням

У Кривому Розі через дощі пляжний сезон розпочався із запізненням - фото 1

У Кривому Розі пляжний сезон розпочався із запізненням через тривалі дощі. Та щойно вийшло сонце, містяни пішли купатися.

Цьогоріч у Кривому Розі з п’яти пляжів працюватиме лише один. Чому так? Дізналася наша Валерія Заярна.

Із першим сонечком на пляжах Кривого Рогу — і дітлахи, і дорослі. Одні засмагають, інші — відпрацьовують техніку плавання.

Пляж для купання у парку Мершавцева відкрили ще 1 червня. Рятувальники зачищали дно та навіть вивели катамарани. Утім через негоду ще не встигли поставити буї.

«Рятувальники знаходяться наразі в оперативному чергуванні на першій рятувальній станції за моєю спиною. Ясна річ, поки ми не накриваємо, так би мовити, водну гладь через те, що погода відповідна. Але люди набрані, люди навчені і люди готові працювати», — зазначив начальник КП "Аварійно-рятувальна мобільна служба рятування на воді" Володимир Бєлік.

І хоча пляж відкрили, працівники ще завершують останні роботи з реконструкції пірса.

Цього року це єдиний офіційний пляж у місті, на якому дозволено плавати. У Центрально-Міській райраді кажуть: зона для купання повністю відповідає всім нормам.

«Є й роздягальня, є й душова, є вода та крани, є питний фонтан, урни, лавки — все є. Пісочок завезено, лабораторні дослідження виконано, почищено водолазами дно річки. Все для того, щоб люди себе комфортно почували і відпочивали», — сказав заступник голови Центрально-Міської райради Сергій Логвінов.

А пляж на Ставках хоч і офіційний, та до купального сезону його не підготували. На території відсутні роздягалки, навіси та немає рятувальників. Тому плавати тут заборонено.

Таких пляжів, як на Ставках, у місті ще три. Всі вони цього року до купального сезону не готові. Причин декілька: небезпечне дно чи незадовільні аналізи води. Тому це лише місця для відпочинку, де можна поїсти м’яса, наловити риби та просто помилуватися краєвидами.