У Кривому Розі 13-річний хлопець врятував двох дітей, які опинилися під кригою

Фото: Міська рада Кривого Рогу - фото 1
Фото: Міська рада Кривого Рогу

5 січня 2022 року 13-річний Іван Сементовський урятував 2 дітей з-під криги. За мужній учинок хлопець отримав "дорослу" нагороду – нагрудний знак "За заслуги перед містом".

5 січня 2022 року у Саксаганському районі, на невеликому водоймищі, біля мікрорайону Гірницький двоє школярів 11 та 12 років провалилися під кригу. Учень 7 класу КЗШ № 124 Іван Сементовський гуляв неподалік водойми, він помітив дітей, які звали на допомогу. Хлопець не вагаючись кинувся на порятунок, згодом до нього приєднався випадковий перехожий, який допоміг витягнути з води другого юнака.

Вчинок 13-річного Івана Сементовського вартий національного визнання. Його номінують на участь у всеукраїнській акції "Герой-рятівник року".

Нагрудний знак - фото 209172

Нагрудний знак
Фото: Міська рада Кривого Рогу

Крім того, 26 січня, на сесії міськради в.о міського голови — секретар міської ради Юрій Вілкул нагородив хлопця "дорослою" відзнакою — нагрудний знак "За заслуги перед містом ІІІ ступеня".

7-класник з родиною - фото 209171

7-класник з родиною
Фото: Міська рада Кривого Рогу

Раніше ми писали про те, що у Києві врятували жінку з дитиною від самогубства.

Реклама

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама