У КП “Зооконтроль” з’явився сучасний УЗД-аппарат

У КП “Зооконтроль” з’явився сучасний УЗД-аппарат - фото 1

Його подарувала компанія “Інтерпайп”.

У притулку нині лікується і живе 125 собак та 12 котів. 30 тварин зараз у важкому стані. Вони потребують детальної діагностики. А зі старим 15-річним УЗД-апаратом зробити це було складно,— жаліються лікарі. Тепер виявити проблему та простежити за станом чотирилапих буде набагато легше.

«Наявність рідини у грудній порожнині можна переглянути, дозволяє оцінити передопераційний стан тварини, після травм, стан вагітності, запальні процеси, зміни хронічного характеру, новоутворення в м'яких тканинах», — пояснює ветеринарка-хірургиня Тетяна Нехеда.


Нове обладнання передає кольорове зображення. З його допомогою можна перевірити стан судин, серця та інших органів, а також виявити пухлини і запальні процеси. Крім того, воно компактне та мобільне.

«Нашій компанії не байдужа доля безпритульних тварин. І тому ми прийняли рішення допомогти КП. Поговорили з фахівцями місцевими, і вони порекомендували купити їм сучасний апарат УЗД. Це апарат найвищого рівня, який дозволяє діагностувати будь-які хвороби, він хорошої якості, кольоровий», — розповідає директор із фінансів і економіки компанії “Інтерпайп” Денис Мороз.

Новий УЗД-сканер разом із наявним у “Зооконтролі” обладнанням допоможе надавати своєчасну кваліфіковану допомогу, — зазначають у мерії.

«“Інтерпайп НТЗ” безоплатно передали нам цей приголомшливий апарат. Я думаю, що наші чотириногі городяни, якщо їх можна так називати, — собаки, коти — гідно оцінять. І допомога їм на сьогодні буде набагато більш кваліфікована», — повідомив заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.