У колективі ДМЗ кажуть, що підтримують чинного мера Бориса Філатова

19.11.2020, 20:09
Передвиборча агітація
У колективі ДМЗ кажуть, що підтримують чинного мера Бориса Філатова - фото 1

Про це заявив директор із виробництва ПрАТ “Дніпровський металургійний завод” Юрій Михайлів.

«На виборах 22 листопада ми будемо підтримувати Бориса Альбертовича Філатова. У складній нинішній економічній ситуації, яка є у країні і в металургійній галузі, Борис Філатов — напевне, єдиний, хто чітко розуміє важливість нашого підприємства для міста», — сказав Юрій Михайлів.


На підприємстві кажуть: у складний економічний час Філатов обрав потрібний вектор розвитку і тепер завод має нового інвестора.

«На мій погляд, це свідчить про довіру приватного українського бізнесу до керівництва нашого міста. Тому на майбутніх виборах буду підтримувати Філатова Бориса Альбертовича», — поділився директор із персоналу та соціальних питань ПрАТ “ДМЗ” Іван Малий.


Співробітники підприємства додають: останні 5 років завод, завдяки підтримці Бориса Філатова, розвивався. І закликають виборців не ігнорувати день голосування.

«Я сам проголосую та рекомендую всім прийти 22-го. Не треба відсиджуватися, бо від того, який вибір ми зробимо у неділю, — залежить те, як ми проживемо наступні 5 років», — закликає майстер доменного цеху ПрАТ “ДМЗ” Микола Коропець.


Другий тур виборів міського голови відбудеться вже цієї неділі, 22 листопада.

Поділитися: