У Києві продовжується ліквідація наслідків вибуху в житловому будинку

23.06.2020, 14:46
У Києві продовжується ліквідація наслідків вибуху в житловому будинку - фото 1

Вибух, попередньо, газоповітряної суміші без подальшого горіння у одній із багатоповерхівок Дарницького району стався 21-го червня.

Cтаном на 11:00 сьогоднішнього дня до проведення робіт залучено 223 особи та 44 одиниці техніки, з них від ДСНС — 103 особи та 21 одиниця.
Загалом рятувальники дістали з-під завалів тіла п’ятьох загиблих.

У Києві продовжується ліквідація наслідків вибуху в житловому будинку - фото 119916

За оперативною інформацією, під завалами п’ятого, шостого, сьомого та восьмого поверхів житлового будинку мертвих людей більше немає. Також були деблоковані 3 особи, вони отримали травми різного ступеня тяжкості. Евакуйовано з аварійного під'їзду ще 23 людини. Координація робіт здійснюється Штабом із ліквідації НС Київської міської державної адміністрації.

У Києві продовжується ліквідація наслідків вибуху в житловому будинку - фото 119917

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Києві стався вибух у багатоповерхівці, яка розташована на вулиці Соломії Крушельницької.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Джерело: ГУ ДСНС у місті Києві
Поділитися: