У Китаї загинули чотири людини через вибух на хімзаводі

У Китаї загинули чотири людини через вибух на хімзаводі - фото 1

Вибух стався на хімічному заводі компанії Zhonggao Chemical, на місці події почалася пожежа.

Вибух стався ввечері, 22 жовтня, на заводі компанії Zhonggao Chemica в автономній республіці Внутрішня Монголія. Про це в суботу, 23 жовтня, повідомляє Центральне телебачення Китаю.

Також відомо, що після вибуху, почалася пожежа, яку вдалося швидко погасити. У результаті вибуху на хімзаводі на півночі Китаю чотири людини загинули, ще троє постраждали. Пораненим надана медична допомога, двоє отримали незначні травми, а одна людина перебуває у тяжкому стані.

Подробиці поки невідомі, причина події також не встановлена.

Нагадуємо, раніше ми повідомляли про те, що 13 жовтня, в Гонконзі (Китай) від наслідків тайфуну Компасу постраждало кілька десятків людей. Транспортний рух у місті був практично зупинений через вплив стихії. Сильні зливи та ураган також змінили громадське і ділове життя фінансового центру. Тоді, у школах міста призупинили заняття, а біржові торги скасували на весь день. Також вода залила станції метро. Медики повідомили, що внаслідок урагану постраждало як мінімум 16 осіб, а 13 — загинули.

Також ми писали про те, що у провінції Шаньсі, що знаходиться на півночі Китаю, проливні дощі спричинили масштабну повінь, що забрала не одне життя та залишила близько двох мільйонів постраждалих. За тиждень у регіоні випала тримісячна норма опадів. Уряд провінції заявив, що кількість опадів побила рекорди в багатьох населених пунктах. Як наслідок, загинули 15 жителів, постраждало щонайменше 1,75 мільйона осіб та 19 тисяч будівель зруйновані.

Реклама

Реклама