У Китаї від коронавірусу померло вже більше тисячі осіб

11 лютого, 11:24
У Китаї від коронавірусу померло вже більше тисячі осіб - фото 1

Кількість жертв та інфікованих продовжує збільшуватися.

За даними місцевих служб охорони здоров'я, від ускладнень коронавирусу загинули 1 016 осіб. А кількість заражених зросла до 42 тисяч 638 осіб.

Що стосується тих, що, видужали, то таких — 2 тисячі 222 людини. Ще кілька випадків коронавирусу зафіксували в Гонконзі, Макао і на Тайвані. Лідерство за кількістю заражених продовжує утримувати провінція Хубей.

Зазначимо, що вірус поширюється і за межами Китаю. Випадок зараження зафіксовано в Південній Кореї. 30-річну китаянку відправили до лікарні на карантин. Ще один випадок зареєстрований в США. У жителя Сан-Дієго, якого евакуювали з Уханю, знайшли симптоми хвороби.

Через спалах коронавируса ВООЗ оголосила надзвичайний стан, а влада інших країн почала термінову евакуацію своїх громадян з Китаю. До запобіжних заходів удаються і в Україні. 11 лютого українців, які зараз перебувають в Китаї, вивезуть звідти спеціальним чартерним рейсом.

Напомним, что среди подхвативших коронавирус есть и украинцы. Это двое пассажиров круизного лайнера. Оба больных членов экипажа судна "Diamond Princess" доставлены в специальную больницу в Японии.

Их состояние описывают, как нормальное — болезнь в легкой форме. По крайней мере у одного из них внешних признаков болезни нет — ни температуры, ни насморка. Однако вирус в организмах действительно обнаружили, — рассказали дипломаты.

Нагадаємо, що серед заражених коронавірусом є і українці. Це двоє пасажирів круїзного лайнера. Обидва хворих — члени екіпажу судна "Diamond Princess" — доставлені до спеціальної лікарні в Японії.

Їх стан описують, як нормальний — хвороба в легкій формі. Принаймні в одного з них зовнішніх ознак хвороби немає: ні температури, ні нежиті. Однак вірус в організмах дійсно виявили, — розповіли дипломати.

Андрій Замковий

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Источник: Сегодня
Поділитися: