У Китаї від коронавирусу померли ще 65 осіб

У Китаї від коронавирусу померли ще 65 осіб - фото 1

Кількість інфікованих і загиблих від епідемії зросла.

Про це повідомляє сайт Сегодня.

З 426 осіб кількість померлих від ускладнень коронавирусу зросла до 491. Ще 23,6 тисяч людей залишаються зараженими. 846 осіб почали видужувати.

Найбільше інфікованих, як і раніше, в провінції Хубей. Хворобу зафіксували вже в 19 країнах. Серед них США, Канада, Франція, Японія і Великобританія. Деякі країни закрили кордони з Китаєм. України в переліку поки що немає.

Зазначимо, що через спалах коронавирусу ВООЗ оголосила надзвичайний стан.

Перший летальний випадок від коронавирусу зафіксований і за межами Китаю. Помер 44-річний місцевий житель у Філіппінах. Раніше чоловік був в Ухані, переніс лихоманку, кашель і біль у горлі. Потім він потрапив до лікарні, де і помер.

В Україні ж готуються розпізнавати коронавірус. Спеціальна тест-система повинна прибутидо нашої країниу сьогодні, 5 лютого. Про це повідомила міністр охорони здоров'я України Зоряна Скалецька.

Нагадаємо, головними симптомами нового коронавирусу з Уханю є підвищена температура і ускладнене дихання. У пік сезону ГРЗ і грипу важливо вміти правильно захистити себе і свій організм. Лікарі наводять кілька простих правил, які допоможуть вам зберегти своє здоров'я.

Андрій Замковий

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама