У Китаї від коронавирусу померли 636 осіб

У Китаї від коронавирусу померли 636 осіб - фото 1

Число хворих і загиблих від епідемії коронавирусу в Китаї продовжує зростати.

Станом на сьогодні кількість інфікованих перевищила 31 тисячу осіб. Відомо про 636 летальних випадків. Збільшилася кількість людей, що видужали — 1540 пацієнтів пішли на поправку.

Про це повідомляє сайт Сегодня з посиланням на Державний комітет з питань гігієни та охорони здоров'я Китайської Народної Республіки.

Відомо, що на карантині знаходяться більше 186 тисяч чоловік. Найбільше випадків зараження, як і раніше, фіксують в провінції Хубей. Одна людина померла від коронавирусу в Пекіні.

Також ЗМІ повідомили про загибель лікаря, який першим повідомив про спалах нового коронавирусу. Лі Веньлянь помер в КНР від пневмонії, яка є однією з форм ускладнення. Чоловікові було 34 роки. Перші симптоми у нього були зафіксовані 10 січня. Раніше лікаря звинувачували в розгоні чуток і сіянні паніки щодо хвороби.

Нагадаємо, що коронавірус зафіксували вже в 19 країнах. Серед них США, Канада, Франція, Японія і Великобританія. Деякі країни закрили кордони з Китаєм. України в переліку поки що немає. Перший летальний випадок від коронавирусу зафіксований і за межами Китаю. Помер 44-річний місцевий житель у Філіппінах. Раніше чоловік був в Ухані, переніс лихоманку, кашель і біль в горлі. Потім він потрапив до лікарні, де і помер.

Андрій Замковий

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама