У Китаї тестують вакцину від коронавірусу

У Китаї тестують вакцину від коронавірусу - фото 1

Медики і влада запевняє, що ліки дають позитивний ефект і не викликають ускладнень.

Про це повідомив посол Китаю в Росії Чжан Ханьхуей, передає сайт Сегодня.

«Загальна ефективність китайських ліків показує понад 85%, в деяких районах більше 90%», — сказав посол.


Повідомляється, що ліки — не нові. Кілька десятків років тому їх застосовували в боротьбі з малярією.

Зазначимо, що понад 24,5 тисячі жертв коронавирусу пішли на поправку. Водночас випадки захворювання на коронавірус фіксують у Кореї та Італії.

В останній через спалах інфекції ізолювали 12 міст. Відомо, що в Італії 10 пацієнтів і 5 лікарів заразилися коронавирусной інфекцією в Ломбардії і ще два випадки зафіксували в Венето. Італійська влада запевняє, що ситуація знаходиться під контролем і просить не панікувати.

Крім того, на двотижневої обсервації в Нових Санжарах (Полтавська область) продовжують перебувати українці, евакуйовані з Китаю. Влаштовані заворушення призвели до того, що на місці був організований Оперативний урядовий штаб. Туди вирушили Прем'єр-міністр Олексій Гончарук та міністр охорони здоров'я Зоряна Скалецька. Остання, щоб знизити градус хвилювань, повідомила, що проведе ці два тижні карантину в тому ж медцентрі разом з евакуйованими громадянами. На обсервації в Полтавщині зараз знаходяться 45 українців і 27 іноземців.

Андрій Замковий

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.