У Карпівці завершують реконструкцію шкільного стадіону

Фото: Пресслужба Дніпропетровської ОДА - фото 1
Фото: Пресслужба Дніпропетровської ОДА

Реконструкція стадіону Карпівської школи на фініші. Там облаштовують поле для мініфутболу, ігрові та гімнастичні майданчики, бігові доріжки. Локації для молодших учнів – із каруселями та гойдалками.

«У школах регіону створюємо сучасні умови для занять фізкультурою. Все, аби якомога більше дітей долучалися до здорового способу життя. Стадіон карпівського навчального закладу перетворюємо на цілий спортивний комплекс», – повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Підрядники облаштовують три гімнастичні майданчики – із турніками та брусами. Там проходитимуть уроки фізкультури.

«Роботи на завершальному етапі. Бігові доріжки, майданчик для баскетболу і волейболу – вже із нетравматичним гумовим покриттям. Поле для мініфутболу буде зі штучною травою. Зараз монтуємо сучасне освітлення та огорожу», – розповів представник підрядної організації Віталій Науменко.

Наймолодші учні матимуть два майданчики для активних розваг. Там проводитимуть час на перервах та у групах подовженого дня. Нині будівельники встановлюють каруселі й гойдалки. Буде і тіньова альтанка.

Стадіон школи перетворюють на спортивний комплекс - фото 190172

Стадіон школи перетворюють на спортивний комплекс
Фото: Пресслужба Дніпропетроської ОДА

 

Відмітимо, у Карпівській опорній школі – понад 200 учнів. Це мешканці 6 сіл. Стадіон реконструюють за програмою Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”.

Реклама

Раніше ми писали, що у Божедарівці реконструюють опорну школу.

Реклама