У Кам'янському звільнили виховательку через знущання над дитиною

30.06.2020, 21:15
У Кам'янському звільнили виховательку через знущання над дитиною - фото 1

Перевернула дитину догори ногами і почала трясти.

У Кам'янському звільнили виховательку спеціалізованого закладу, де навчаються діти з вадами розумового розвитку. За словами жінки, у такий спосіб вона намагалася заспокоїти півторарічну дівчинку. Перехожі зняли цей момент на телефон і виклали у мережу. У керівництві кажуть — жінка працювала у закладі 4 роки, раніше такої поведінки за нею не помічали. Про інцидент вже повідомили в поліцію.

«Як ми з'ясували - виходить вже хтось подав заяву туди. Нашу заяву ще раз туди приєднали. Скажу вам реакцію поліцейських: вони бачили, вони були в шоці», - розказує Наталія, жителька Кам'янського.
«Мені скинули відео, яке було викладене в соціальних мережах. І там не зовсім видно, але сам факт обурює нас дуже як медичних працівників, як співробітників департаменту. Вона її трясла і вела себе некоректно», - коментує випадок заступник директора обласного департаменту охорони здоров'я Олексій Григорук.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

 

Поділитися: