У Кам'янському вшанували героїв Другої світової війни під час Дня пам'яті

У Кам'янському пройшла урочиста церемонія вшанування тих, кто допоміг визволити область від нациських загарбників під час Другої світової війни.

25 жовтня 1943-го Дніпро звільнили від нацистьких загарбників. У той же день звільнили і Кам’янське. Тоді в боях загинули тисячі воїнів. Цей подвиг вшановували біля пам’ятних меморіалів міста. Через карантин цьогоріч захід провели без школярів та концертів. Квіти поклав очільник міста, а ще чиновники та громадських організацій. Нагадаємо, загалом під час Другої Світової Кам’янське перебувало в окупації 26 місяців.


«Для мене це дуже важливе. Я вважаю, що ми повинні памятати цей подвиг, який в той час зробили наші діди, батьки» — каже голова родин загиблих героїв міста Кам'янське Олександр Самойлович.

Свою шану герояв, боронившим українську землю виказав і міський голова Кам'янскього Андрій Білоусов.

«Сьогодні ми відзначаємо 78 му річницю з дня визволення нашого міста від німецько-фашистських загарбників. Сьогодні ми відзначаємо пам'ять тих, хто загинув в цій найстрашнішій війні в історії людства. Загинуло десятки мільйонів людей в тому числі мільйони українців, тисячі кам'янчан. Я бажаю довгих років життя ветеранам Другої світової війни.», — каже мер Кам'янського Андрій Білоусов.

Нагадаємо, що під час Другої світової війни гітлерівські війська вперше вторглися на територію області 12 серпня 1941 року. За цей час тільки у Дніпрі німецькі солдати вбили понад 30 тисяч військовополонених. Майже стільки ж мирних жителів. До лагерів було вивезено 75 тис. осіб.

Раніше ми писали про те, що у Дніпрі знайшли окопи часів Другої світової війни.

Реклама

Реклама