У Кам'янському вкотре зібрали гуманітарну допомогу для військових та переселенців

ФОТО: ДніпроОДА - фото 1
ФОТО: ДніпроОДА

Мер Кам'янського Андрій Білоусов розповів допомогу, яке надає місто військовим та переселенцям.

Важливі ліки, продукти харчування, засоби гігієни. "Фонд Розвитку Кам'янського" вкотре зібрав гуманітарку нашим військовим та переселенцям. Завдяки підтримці міського голови Андрія Білоусова, вкрай необхідні речі вже прямують до своїх адресатів. У мерії кажуть, фонд планує розширити штат волонтерів та збільшити обсяги гуманітарної допомоги.


«Разом з "Фондом Розвитку Кам'янського" ми зібрали допомогу нашим військовим. Це і ліки,і продукти харчування. Хочу також подякувати волонтерам, які долучитися до цієї акції», — зазначив міський голова Кам'янського Андрій Білоусов.
«Завтра планується поїздка — це в м.Курахово Донецької області,у шпиталі, у якій вкрай необхідні зараз ліки. Велика подяка нашому голові міста Андрію Білоусову за те,що він допомагає нам у транспортуванні ліків і продуктів харчування військовим. Ми і надалі будемо допомагати, тому прошу долучитись всіх небайдужих до цього волонтерського руху», — сказав голова ГО "Фонд розвитку Кам'янського" Максим Чехута.

Раніше ми писали про те, що у Кам‘янському збирають гуманітарну допомогу біженцям, нашій армії та теробороні.

Реклама

Інга Лучкіна
Інга Лучкіна Кореспондентка, шеф-редакторка програми "Деталі.Підсумки". Досвід роботи у журналістиці — 11 років. На 34 телеканалі працюю 8 років. Улюблені теми: медицина, комунальні питання, діти.

Реклама