У Кам'янському відкрили шкільну їдальню після ремонту

Фото: 5692 - фото 1
Фото: 5692

Зі шкільної їдальні радянських часів — у сучасний заклад харчування. З новими меблями та свіжим ремонтом. А ще професійним обладнанням у харчоблоці — на заздрість досвідченим шеф-кухарам. Так після капітального ремонту виглядає їдальня у 13 ліцеї Кам'янського.

Це перша реконструкція за півстолітня. Масштабне відновлення відзначили святом: із танцями, піснями та театралізованою постановкою. Авжеж пригощали і смачненьким з власного виробництва.

З міського бюджету Камянского щороку виділяють гроші на капітальні ремонти закладів освіти: покрівлі, фасади, харчоблоки та спортивні зали. Каже міський голова Андрій Білоусов. Він разом з директоркою школи перерізали червону стрічку на вході у відновлену їдальню.

«Бажаю, щоб ви були здорові, щасливі. Бажаю розвитку вашій школі і щоб діти обов'язково гарно навчались, бо ви — майбутнє нашого міста і майбутнє нашої країни», — міський голова Кам’янського Андрій Білоусов.
«Протягом літа школу капітально відремонтували, щоб дітям було затишно, сучасно. Ми розуміємо, що здоров’я нації залежить від того, яке буде харчування», — говорить директорка школи №13 Людмила Єфремова.

 

Реклама

 

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама