У Кам'янському відкрили оновлений ЦНАП

У Південному районі Кам’янського після ремонту знову запрацював Центр надання адміністративних послуг.

Зареєструвати шлюб, отримати паспорт або водійське посвідчення. У Кам’янському після ремонту знову запрацював ЦНАП у Південному районі. В офісі замінили внутрішнє оздоблення та оновили меблі та техніку. У центрі надання послуг кажуть, протягом дня приймають півсотні відвідувачів. І тепер чекати своєї черги їм стане комфортніше. Загалом, тут надають 436 послуг. З наступного року цей перелік буде розширений до 500.

«Щоб вони прикладали менше зусиль і все могли зробити в одному місці. Серед послуг є найпопулярнішою це реєстрація права власності на нерухоме майно. Коли народжується дитина до нас звертаються оформити місце проживання», — зазначає адміністраторКА міського відділу муніципальних послуг та регуляторної політики Анастасія Голуб.

Новому ремонту радіють і перші користувачі.

«Досить швидко все минає, добре достатньо, зручно», — каже клієнтка ЦНАПУ Олена.

Раніше ми писали про те, що у Кам’янському оновлюють тротуари. Зрізають старе покриття та вкладають новенький асфальт. Спецтехніка працює в усіх районах міста. Вже відремонтували пішохідні зони на проспектах Шевченка та Свободи. Вулицях Грушевського, Медичній, Лисенка, Матросова, Звенигородській. Зараз роботи тривають на проспекті Конституції.

Реклама

 

Реклама