У Кам’янському відкрили новий стадіон

У Кам’янському відкрили новий стадіон - фото 1

У 18-й школі, одній з найбільших у Кам'янському, облаштували новий стадіон. Футбольне поле, майданчики для баскетболу та волейболу, бігові доріжки, і дитяче містечко.

Біля школи — людно. Там відкрили новенький спорткомплекс. На честь відкриття стадіону влаштували ціле свято. Містяни кажуть: це не просто шкільний майданчик, а справжній подарунок для дітей та спортсменів-початківців.

«Я — мама першокласниці та спортсменки. І я б хотіла, щоб кожен стадіон мав такий гідний вигляд», — говорить жителька Кам’янського Марія Попова.

Як виступають діти на новому полі, дивиться Ярослав. Хлопець каже: вже подумки мріє, як гратиме тут у футбол. Додає: раніше на цьому місті був пустир, тому заняття фізкультурою на вулиці були рідкістю.

«Я дуже люблю грати в футбол. Нам дуже не вистачало такого поля, ми грали просто на землі. Зараз же зробили штучний майданчик футбольний, і зручніше буде грати», — говорить учень школи № 18 Ярослав Монастирьов.

На території є волейбольний та баскетбольний майданчики, бігові доріжки й дитяче містечко. Для глядачів — трибуни на сотню місць. Тепер тут проводитимуть міжшкільні матчі.

«Дуже багато років ми мріяли про такий стадіон. А тепер раді усі: і батьки, і діти. На базі школи будуть працювати секції. Секції футболу, баскетболу, волейболу. І всі охочі можуть записатися», — говорить директорка СШ № 18 Світлана Лейва.

Будували спорткомплекс близько року.

«Кілька днів разом з мером ми відкриваємо першокласні об'єкти, які встигли побудувати до нашого Дня народження. Я дуже радий, що у нас з кожним роком таких об'єктів все більше і більше», — говорить заступник міського голови Кам’янського Костянтин Саусь.

Відкрили сучасний стадіон і у мікрорайоні Лівобережний. У планах — ще один такий майданчик на проспекті Конституції. У мерії кажуть, він буде найбільшим у місті. Будівництво обіцяють завершити до кінця року.

«Зараз уже проєктується низка спортивних об’єктів, які будуть будуватися у наступні роки. Наша мета — це забезпечення мешканцям доступу до сучасних умов для занять спортом незалежно від віку», — говорить міський голова Кам'янского Андрій Білоусов.

А до кінця року в Кам ’янському закінчать будівництво Льодової арени.

Реклама

Раніше ми писали про те, що у Кам'янському міський голова провів прийом громадян.

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама