У Кам’янському відкрили музей спортивних досягнень

У Кам’янському відкрили музей спортивних досягнень - фото 1

У Кам'янському у дитячій спортшколі № 4 відкрили музей, присвячений спортивним успіхам міста.

Медалі, кубки, відзнаки та фото. У Кам’янському відкрили музей спортивних досягнень. Він запрацював у дитячій спортшколі № 4. У центрі експозиції — екран, на якому демонструють ролики та новини. А щоб на виставці не занудьгувала малеча — створили фігурки-талісмани закладу. Ім’я для них також вигадували діти, і найкреативніших авторів нагородили. Отож, символи зватимуть Лея і Тай, у перекладі ці ім’я означають граціозність та хоробрість. Проєкт реалізували коштом "Бюджету участі".

«Це буде нашою візитівкою, і буде давати приклад усім початківцям, які будуть приходити до нашої спортивної школи», — каже директор Дитячої юнацької спортивної школи № 4 Олександр Кірпа.

Про важливість цього проєкту розповів і міський голова Кам'янського Андрій Білоусов.

«Відкриваємо цей музей, який дуже важливий для популяризації спортивного життя нашого міста. Дякую всім, хто віддавав голоси за цей проєкт, це дуже важливо для нашого міста. І буде прикладом для інших ДЮСШ: брати участь, реалізовувати такі проєкти», — зазначає міський голова Кам'янського Андрій Білоусов.

Раніше ми писали про те, що у Кам’янському оновили отоларингологічне відділення 7-ї лікарні. Його не оновлювали більш ніж 47 років. Щороку медики проводять там понад 1300 операцій. І лікують людей з патологіями вуха, горла, носа та дихальної системи. Відділення розраховане на 55 ліжок. І нині вже відкрите для пацієнтів.

Реклама

Софія Москаленко
Софія Москаленко Кореспондентка. Досвід роботи: понад 4 роки на сайтах та телеканалах міста. Улюблені теми: найцікавіше працювати на місці подій, волію знімати історії людей та передавати їх емоції у сюжеті.

Реклама