У Кам’янському вихователька дитсадка використовувала підроблений сертифікат вакцинації

У Кам’янському вихователька дитсадка використовувала підроблений сертифікат вакцинації - фото 1

У Дніпропетровській області вихователька дитсадка купила в Інтернеті підроблений сертифікат про вакцинацію від COVID-19.

Вихователька дитячого садка у Кам’янському пред’явила поліцейському підроблене свідоцтво про вакцинацію проти COVID-19, яке купила у Інтернеті.

В суд відправили обвинувальний акт відносно вчителя дитсадка за використання завідомо підробленого документа (ч.4 ст.358 КК України).

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Раніше ми писали про те, що в Україні минулої доби COVID-19 підтвердили у 8 558 осіб, а у Дніпропетровській області — 286 осіб.

Реклама

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама