У Кам’янському триває реконструкція приймального відділення лікарні № 9

У Кам’янському триває реконструкція приймального відділення лікарні № 9 - фото 1

Після оновлення тут зможуть приймати майже вдвічі більше пацієнтів, а також розширяться можливості діагностики та лікування.

Реклама

«Там, де надають екстрену допомогу, все має бути комфортним та сучасним. Такими робимо приймальні відділення лікарень по всій області. Модернізація у Кам’янському йде повним ходом», – заявив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

 

У Кам’янському триває реконструкція приймального відділення лікарні № 9 - фото 156954

Дніпропетровська ОДА

У відділенні з’являться кабінети комп’ютерної та магнітно-резонансної томографії, а також – ендоскопії. Ще роблять малий операційний зал, перев’язочні і велику кімнату під ангіограф.

«Коли встановлять ангіограф, зможемо робити операції на серці. Стентування, тромболізис при ішемічному інсульті. Не доведеться направляти пацієнтів до Дніпра», – розповів генеральний директор Кам’янської лікарні № 9 Арнольд Каграманян.

 

У Кам’янському триває реконструкція приймального відділення лікарні № 9 - фото 156955

Дніпропетровська ОДА

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що на Дніпропетровщині жителів запрошують приєднатися до поетичного батлу. Онлайн-конкурс до 150-го Дня народження Лесі Українки проводять бібліотеки Кам’янського.

Реклама