У спортивному таборі Кам’янського тренували юних баскетболістів

У спортивному таборі Кам’янського тренували юних баскетболістів - фото 1

Я зможу все! Під таким девізом у Кам’янському тренували юних баскетболістів. У спортивному таборі грати в м’яча дітей навчали досвідчені тренери, а на закриття зміни дозволили зіграти на професійному паркеті.

Ранній підйом — і одразу до зали. Підтягнути свої баскетбольні уміння вирішив Юрій. Він каже: заняття у спортивному таборі дали свій результат.

Гра у команді, аналіз матчів та психологічні тренінги. Цього дітей навчають досвідчені наставники. Спортсмени зазначають: тренування були їм у задоволення.

Організувати табір вирішили у міській Федерації баскетболу, разом із дитячими тренерами. Усе, аби юні гравці відчули себе частиною великого спорту. Тренування проводили, в основному, у школах. Також займалися на вулиці і на пляжі. На закриття зміни дітей запросили до оновленого спорткомплексу "Прометей".

Займатися у таборі можуть усі охочі. Баскетболу навчають і хлопців, і дівчат від 10 до 16 років. І обіцяють: усі подальші тренування проводитимуть на професійному майданчику.

У майбутньому в спорткомплексі “Прометей” збираються проводити чемпіонати і турніри з бойових мистецтв, а також з гімнастики та черлідингу.

Реклама

Реклама