У Кам'янському розчистять Лівобережний канал

У Кам'янському розчистять Лівобережний канал - фото 1

У Кам'янському вперше за 50 років відбудеться відновлення одного з каналів міста.

Приберуть сміття та заглиблять русло. У Кам’янському розробили проєкт відновлення Лівобережного каналу. З моменту будівництва — а це 50 років тому — водойму жодного разу не розчищали. Тож глибина місцями стала близько 20 сантиметрів. На такій мілині гине риба, а вода замулюється. Відтак — на першому етапі робіт комунальники планують зміцнити укоси та намити берегову лінію, аби зробити зони для відпочинку. Розпочнуть у квітні наступного року.

«Наступного року ми розпочнемо роботи, будемо проводити їх протягов декількох років і, крім того, ми зможемо створити для жителів Лівобережжя зони відпочинку», — каже міський голова Кам'янського Андрій Білоусов.

Яким буде канал після всіх будівельних робіт, розказав головний інженер проєкту.

«Глибина буде 3 метри для того, щоб не заростало водною рослинністю. Вона починає рости від 2 метрів. Якщо менше — починає заростати, замулюватися», — зазначає головний інженер проєкту Володимир Ракуляк.

Раніше ми писали про те, що міський голова Кам'янського Андрій Білоусов розповів про готовність комунальних служб міста до настання зими.

Реклама

 

 

 

 

Софія Москаленко
Софія Москаленко Кореспондентка. Досвід роботи: понад 4 роки на сайтах та телеканалах міста. Улюблені теми: найцікавіше працювати на місці подій, волію знімати історії людей та передавати їх емоції у сюжеті.

Реклама