У Кам’янському ремонтують школу № 16

У Кам’янському ремонтують школу № 16 - фото 1

16-й колегіум ремонтують у Кам’янському. У навчальному закладі будуть сучасні класи, обладнані системами вентиляції та протипожежної безпеки. Уже оновили стіни, вікна, двері, підлогу, санвузли, вчительські та підсобні кабінети. Повністю замінили покрівлю, утеплили фасад.

Попри затримку фінансування, у мерії обіцяють не зупиняти ремонтні роботи.

«Коштом кредитної програми фінансується два об’єкти. Це 16 колегіум та 11 гімназія. 20% від собівартості будівництва дає міський бюджет, та 80% дає Європейський інвестиційний банк. На жаль, є певна затримка із фінансуванням, але роботи не зупинялись. Зараз основні сили кинуто на основний корпус, і у жовтні ми зможемо перевести усіх учнів. Але деякий час деякі класи продовжать навчання в центрі позашкільної роботи та в центральній бібліотеці», — говорить міський голова Кам’янського Андрій Білоусов.
«Завершуються ремонтні роботи на третьому поверсі. Ми вже сьогодні почали завозити нові меблі. Наступного тижня ми продовжуємо активно завозити меблі в навчальні кабінети, на харчоблок», — говорить директорка КЗ "Колегіум №1 6" КМР Віта Буй.
«На цей час проводяться виключно оздоблювальні роботи, тобто фарбування та прибирання приміщень. Інженерні мережі завершені повністю», — говорить головний інженер проєкту реконструкції КЗ "Колегіум № 16" КМР Матвій Вагнер.

Після завершення реконструкції головного корпусу візьмуться за будівництво актової зали, їдальні та сучасного спортивного майданчика.

Реклама

Раніше ми писали про те, що у Дніпрі люди викрали лавку та перенесли її у сусідній двір.

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама