У Кам'янському провели конкурс серед успішних жінок

У Кам'янському провели конкурс серед успішних жінок - фото 1

«Успішна жінка — успішна громада». Такий конкурс започаткував міський голова Кам’янського. Так вирішив відзначити кращих у різних галузях.

Серед переможниць — директорки шкіл, керівниці медичних установ, амбасадорки молодіжної політики та бізнес-вумен. Їх відзначили у 13 номінаціях. Кожній вручили статуетки та подарунки від організаторів.

«Найкращі в світі жінки живуть саме у нашому місті. Ви не тільки прекрасні господині та берегині, ви дуже відповідально ставитеся до своїх професійних обов'язків. Ви прикрашаєте наше місто не лише виглядом, а і справами», — говорить міський голова Кам'янського Андрій Білоусов.
«Перш за все — це успішна жінка для свого чоловіка, по-друге для людей, які в тебе вірять і допомагають в усьому. Плани на майбутнє — стиворити ще більше організацій і розвивати рідне місто», — говорить переможниця конкурсу Леся Соколенко.

Реклама

Раніше ми писали про те, що у Дніпрі на практиці перевірили навички майбутніх журналістів.

 

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама