У Кам’янському пройшов фінал Кубку мера з футболу

У Кам’янському пройшов фінал Кубку мера з футболу - фото 1

У Кам’янському відбувся фінал Кубку мера з футболу. За перемогу у змаганні боролися дві команди із 13 та 29 школи.

Голи, кутові та штрафні. У Кам’янському на новому сучасному футбольному міні-полі пройшов фінал Кубку мера з футболу. За перемогу змагались дві команди із 13 та 29 школи.

Гра була запеклою. Два тайми по 20 хвилин. Із впевненістю перемогла команда 29 школи. В суху, із рахунком 7:0.

«Рахунок сам за себе говорить, шо ми перемогли. Да, наші хлопці десь фізично більші, старші за 13 школу, тому що вони 11-ти класники. Але це 11-й клас. Я їм дуже вдячний. Тому що я завжди мріяв отримати майданчик спортивний», — каже вчитель фізкультури школи № 29 Сергій Хомчик.

Переможців нагородили медалями та сертифікатом на будівництво сучасного футбольного поля біля 29 школи. І головним призом: кубком міського голови.

«Це їм як мотивація і стимул для того, щоб вони дальше розвивались і майстерність піднімали. І будуть грати краще і краще. Якщо у тебе команда виграє кубок міського голови — це емоції на весь рік. І всі чекають на наступний, щоб потім вийти і поборотися із командами», — зазначає начальник міського Управління молоді та спорту Едуард Коряк.

Змагання за кубок мера планують зробити щорічними. Аби популяризувати спорт серед дітлахів.

Переможців турніру нагороджував міський голова Кам'янського Андрій Білоусов.

«Всі наші ігри відбувались на заново збудованих, многофункціональних комплексах. Це тут біля 18-ої школи, та на 10-му мікрорайоні. Міська влада на даний час намагається зробити все можливе, щоб створити належні умови для розвитку спорту в нашому місті. Для того, щоб мешканці незалежно від віку могли займатися спортом», — наголошує міський голова Кам'янського Андрій Білоусов.

А ще переможці отримали поїздку до Харкова. Та й команду, яка поступилась у грі — без подарунків не залишили. Вони відправляться у подорож до садиби-музею "Миколин Хутір" в Петриківці.

Раніше ми писали про те, як у Кам'янському оновлють зелені зони та парки?

Реклама

 

 

Щербачов Андрій
Щербачов Андрій Редактор сайту 34.ua. Більше 10 років пишу у блогах про лондонський Арсенал. Люблю писати про спорт, музику та кіно.

Реклама