У Кам’янському продовжують реконструкцію трьох стадіонів

Фото: sobitie.com.ua  - фото 1
Фото: sobitie.com.ua

Найбільший стадіон знаходиться на проспекті Конституції. Він зможе прийняти близько тисячі глядачів.

Роботи тривають і на проспекті Перемоги. Окрім футбольного поля, зведуть 2 тенісні корти, баскетбольний та волейбольний майданчики, дитяче містечко і бігові доріжки. А от на стадіоні школи № 18 ремонт уже завершують. Зараз встановлюють інвентар для ігор та трибуни.

Реклама


«Зараз ми знаходимося на Черемушках. Тут футбольне поле, волейбольне поле, баскетбольне поле, будуть також дитячі майданчики, будуть трибуни, роздягальні, туалети. Цей багатофункціональний комплекс ми плануємо відкрити до 1 вересня цього року. Також ведеться будівництво комплексу по проспекту Конституції. Той комплекс буде найбільшим у місті, ми його плануємо відкрити до кінця року», — говорить міській голова Кам’янського Андрій Білоусов.

Також у Кам'янському зводять першу у місті льодову арену. Її будують за кошти інвесторів. Тут відкриють секції з фігурного катання та хокею. Зараз підрядники укладають фундамент.

«Льодову арену ми плануємо відкрити до кінця цього року. Льодова арена включає в себе безпосередньо льодову арену, включає будівлі адміністрації. Також будівлі, де будуть знаходиться тренерські, душові та роздягальні. Льодова арена буде дозволяти за своїм розміром проводити змагання з хокею будь-якого рівня», — говорить Білоусов.

 

Реклама