У Кам’янському оновлюють Центр первинної допомоги № 3

Фото: sobitie.com.ua  - фото 1
Фото: sobitie.com.ua

У Кам’янському проведуть повну реконструкцію відділень у Центрі первинної допомоги № 3.

Це перший капремонт за 86 років. Тепер там проведуть повну реконструкцію відділень. Будуть нові вікна, підлога, комунікації, електропроводка, сантехніка та меблі. Закуплять і медичне обладнання. Директор медзакладу каже: найбільша проблема – низька температура взимку. Через старі вікна та тріщини у стінах пацієнти скаржилися на постійний холод.

«Тут знаходиться індивідуальна котельня, тобто температурний режим можна дотримуватися. Але батареї чавунні, забиті всі були. А зараз поставимо нові батареї, нові вікна, нові двері, утеплення даху відбудеться і фасаду», — говорить головний лікар Центру первинної допомоги № 3 Сергій Задоя.
«Цього року заплановано капітальний ремонт 10 відділень у лікарнях нашого міста. Крім того, ми повністю "з нуля" будуємо амбулаторію в Романкові і проводимо повну реконструкцію нашої лікарні на вулиці Менделєєва на Соцмісті. Ми плануємо відкрити цю лікарню, а так само амбулаторію в Романкові до Дня міста. До середини вересня», — говорить міський голова Кам’янського Андрій Білоусов.

Реконструкція наразі триває й у сьомій міській лікарні. Там оновлюють лор-відділення. За рік воно приймає 5 тисяч пацієнтів. Найбільше ремонту потребували палати та операційні зали. Зараз комунальники знімають старі конструкції. Далі візьмуться за обшивку стін та укладуть нову підлогу.

Реклама

«Лікарні до 19-го року були у підпорядкування обласному. Тому з 19-го року, коли вони були повернені місту, розпочалися ремонти. Тому це були комплексні проблеми. Це і застарілі системи опалення, водовідведення. Тому все потребує комплексного підходу», — говорить секретарка Кам’янської міськради Наталія Ктітарева.

 

Реклама