У Кам’янському нагородили найкращих тренерів та чемпіонів

У Кам’янському нагородили найкращих тренерів та чемпіонів - фото 1

Нагородження спортсменів та їх тренерів приурочене до Дня фізичної культури та спорту.

У Кам’янському нагородили найкращих тренерів та чемпіонів. До професійного свята — Дня фізичної культури та спорту — зібрали більше ста: керівників спортустанов, викладачів, меценатів. Їм вручили грамоти та відзнаки.

«11 років свого існування. Ми виростили гідну плеяду майстрів спорту, кандидатів у майстри спорту. Наші дівчатка є призерами міських, обласних, всеукраїнських і навіть міжнародних змагань», — зазначила голова міської Федерації груп підтримки спортивних команд Тетяна Залогіна.

Розвиток спортивної інфраструктури — одна з важливих задач владців.

«Будемо розвивати інфраструктуру, хочемо, аби у нас було як можна більше і стадіонів. А коли у нас з'являться стадіони і нові об’єкти, то з’являться у нас обов’язково нові чемпіони, які будуть прославляти наше місто», — заявив начальник міського Управління молоді та спорту Едуард Коряк.

Нагороджував спортсменів міський голова Кам’янського Андрій Білоусов. Він пообіцяв: скоро у місті відкриють ще два багатофункціональних спорткомплекси.

«Завдяки вам про наше місто знають не тільки в Україні, а далеко і за її межами. Завдяки плодам вашої роботи, завдяки вашим вихованцям», — наголосив міський голова Кам'янського Андрій Білоусов.

 

Нагадаємо, що активне вливання в розвиток спорту проходить і у Дніпрі. Так, наразі триває капітальний ремонт професійного коледжу спорту.

Реклама

Читайте також: на Ігрені оновлять 122-гу школу

 

Реклама