У Кам'янському модернізують 37 школу завдяки “Бюджету участі. Діти”

У Кам'янському модернізують 37 школу завдяки “Бюджету участі. Діти” - фото 1

У Кам'янському в школі № 37 завдяки “Бюджету участі. Діти” втілять у життя проєкти шкільного радіо та зони відпочинку на свіжому повітрі.

Власне радіо та зона для відпочинку з’являться у кам’янській школі №37. Такі проєкти набрали найбільшу кількість голосів у програмі “Бюджет участі. Діти”. Вісім учнів запропонували з десяток ідей, які, на їхню думку, покращили б навчальний процес та зробили школу сучасною. Зрештою, п’ять задумок винесли на голосування. У ньому перемогли проєкти шкільного радіо та зона відпочинку на шкільному подвір’ї.

«Вони запропонували поставити на території школи лавочки, поставити квітники і розбити таку зону відпочинку. Було п’ять проектів: “Коридор, що розмовляє”, зона відпочинку, спортивний майданчик на відкритому повітрі, спортивна зала “Мрія учнів” і велопарковка. Дійсно, вони хотіли залишити після себе. Хтось піде після дев’ятого, хтось після одинадцятого класу. Звичайно, вони хотіли залишити про себе пам’ять», — каже заступниця директора школи №37 Людмила Садова.

Програму “Бюджет участі. Діти” у Кам’янському розробляли спільно з Радою Європи. Подавати проєкти можуть учні з сьомого по одинадцятий класи. А голосують за найкращі ідеї навіть п’ятикласники. У мерії обіцяють: усі шкільні проєкти-переможці будуть втілені у життя до кінця цього року.

«До кінця цього бюджетного року ми маємо намір реалізувати ці шкільні проекти. Суми не такі великі, вони не потребують процедур закупівлі. Я маю на увазі тендери. Цей проєкт “Бюджет участі. Діти” спрямований на те, щоб діти змалечку звикали до того, що їхня ініціатива таки впливає і їх голос важливий», — зазначає начальниця відділу Департмаменту економічного розвитку Людмила Гончаренко.

Раніше ми писали про те, що у Кам'янському розчистять Лівобережний канал.

Реклама

 

 

Андрій Замковий
Андрій Замковий Редактор Випускник журфаку ДНУ ім. Олеся Гончара. В ЗМІ працюю вже більше п’яти років. Починав із газетних публікацій, потім був редактором сайту новин. Із березня 2020-го — кореспондент “Деталей”. Люблю знімати сюжети про спорт, автомобілі та цікавих людей.

Реклама