У Кам'янському міський голова провів прийом громадян

У Кам'янському міський голова провів прийом громадян - фото 1

Прийом онлайн провів очільник Кам’янського Андрій Білоусов.

Містяни питали у мера про ремонт покрівель у будинках, сухостій у дворах і чи продовжать відновлювати дороги у місті. І жоден такий прийом не проходить без звернень про матеріальну допомогу для лікування.

«За дорученням міського голови ми звітували за результатами минулого прийому громадян, питання, які були розглянуті. Було питання щодо надання матеріальної допомоги й лікування, були декілька питань щодо утримання будівель, питання ЖКХ, тому ми бачимо, що ефективно працює система онлайн-прийому громадян», — говорить секретар Кам’янської міської ради.

Усього близько 20 звернень за прийом. Більшість вирішили одразу. Інші — взяли на контроль. У такому форматі міський голова Кам’янського спілкується з мешканцями щомісяця, кожного другого вівторка.

РекламаРаніше ми писали про те, що в містах, де є переселенці, з'являються алеї троянд.

 

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама