У Кам'янському школярі разом із чиновниками написали краєзнавчий диктант

У Кам'янському школярі разом із чиновниками написали краєзнавчий диктант - фото 1

Чи все знаєте про рідне місто? Дату заснування, першу згадку, його головні символи? На ці питання відповідали у Кам'янському.

Десятикласники усіх шкіл разом із чиновниками, працівниками ЦНАПів, студентами, бібліотекарями, поліцейськими та комунальниками написали перший краєзнавчий диктант. Усього мали відповісти на 30 запитань. Таку акцію, кажуть у мерії, присвятили Дню народження міста.

«Диктант дуже цікавий, тому що тут прослідковується історія від дня заснування міста та до сьогодення. Це зараз дітям потрібно. Ми сподіваємось, що такі заходи будуть проходити якомога частіше. І оскільки в нашому закладі це вперше, сподіваємось, що це стане традицією», — говорить директор школи № 5 Андрій Олійник.
«Я дізнався про те, що Кам'янське було започатковане ще дуже давно. І багато нових історичних дат. Цей диктант був дуже цікавий і трохи складний», — говорить учень школи № 5 Дмитро Денисенко.

Загалом в акції взяли участь понад 4000 жителів Кам'янського. Написав диктант і міський голова Андрій Білоусов. Разом із ним знання також перевірили його заступники. Кому вдалося скласти завдання на відмінно, повідомлять уже на Дні міста, цієї суботи.

«Нагородження переможців буде 17 вересня. На визначення переможців будуть впливати два критерії. По-перше, це відповіді на запитання, звичайно. І, по-друге, це час. Тобто ми відбираємо 100 перших робіт людей, які найкраще склали цей диктант», — говорить депутатка районної ради Юлія Полівода.
«Загалом дуже цікаві запитання, адже у самому завданні є якась історична інформація. І виходячи з цієї історичної інформації, ти відповіси не досить достовірно, але все ж таки для себе черпати якісь цікаві речі», — говорить заступник директора міського департаменту екології та природних ресурсів Володимир Кремінь.

Реклама

Раніше ми писали про те, як у Дніпрі підготувалися до опалювального сезону.

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама