У Кам’янському медсестра будинку дитини жорстоко поводилася з вихованкою

30.06.2020, 17:28
У Кам’янському медсестра будинку дитини жорстоко поводилася з вихованкою - фото 1

Інцидент стався 26 червня.

Маленька дівчинка знаходилася під наглядом і поводила себе неспокійно. А молодша медсестра, яка доглядала півторарічну дитину, раптово застосувала щодо неї несумісні з будь-якими методами виховання дії (без нанесення тілесних ушкоджень). Це було зафіксовано на відео і викладено в Інтернет того ж дня.


Директор закладу на запит Дніпропетровської обласної ради пояснив, що медсестра таким чином нібито хотіла заспокоїти дитину. Наразі вона відсторонена від роботи. Наступного дня після інциденту розпочалося службове розслідування, у якому беруть участь правоохоронні органи, профспілковий комітет закладу та депутати облради.

У Кам’янському медсестра будинку дитини жорстоко поводилася з вихованкою - фото 120920

Ситуацію, яка склалася, прокоментував голова Дніпропетровської облради Святослав Олійник:

— Жорстоке ставлення до дітей із боку фахівців — це злочин. І свій вердикт мають винести правоохоронці разом із фахівцями. Уникати подібних випадків допоможе жорсткий контроль. Ми вже працюємо над проєктом безпеки дітей в закладах освіти та лікувальних. Наше завдання, щоб кожен заклад освіти був оснащений камерами відеонагляду. Наразі така система спостереження вже закладена у проєкт реконструкції 33-ї гімназії, яку ми зараз робимо у місті Дніпро.


Нагадаємо, раніше в області чоловіка засудили до 14 років за вбивство доньки і побиття жінки. Злочини сталися в серпні 2016 року.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.