У кам’янському ліцеї з'являться новий комп’ютерний клас та дивани у коридорах

У кам’янському ліцеї з'являться новий комп’ютерний клас та дивани у коридорах - фото 1

Новий комп’ютерний клас та м’які дивани у коридорах — усе це з’явиться у кам’янському ліцеї № 31. Це стало можливим завдяки програмі "Бюджет участі. Діти", який впроваджують у трьох школах міста.

Активні учні могли пропонувати свої ідеї з покращення навчання та дозвілля. Після затвердження проєкти виносили на голосування. До кінця року усі ідеї мають бути реалізовані. Гроші на них виділять з міського бюджету.

Всього у кам’янському ліцеї № 31 розробили шість проєктів. Попри те, що цьогоріч реалізують лише два, про інші забувати не стануть і залишать на наступний.

«Діти виконали всі завдання положення про цей конкурс і написали шість проєктів. Діти самі визначали проблему. Тому, вирішили, що у нас треба покращити зони відпочинку під час перерв або після уроків», — говорить заступниця директора ліцею № 31 Тетяна Черкасова.
«Не потрібно розглядати це як покращення матеріально-технічної бази якогось із закладів. По факту, це так і є. Але це те, за що голосують діти, те, що вони пропонують. Це, дійсно, є демократія. Це елемент навіть прямої демократії. Кожен учень реалізує право свого голосу через електронне посилання, де він голосує на електронній платформі», — говорить начальниця відділу міського департаменту економічного розвитку Людмила Гончаренко.

Раніше ми писали про те, що країни ЮНЕСКО підписали першу в історії угоду щодо штучного інтелекту.

Реклама

 

 

Андрій Замковий
Андрій Замковий Редактор Випускник журфаку ДНУ ім. Олеся Гончара. В ЗМІ працюю вже більше п’яти років. Починав із газетних публікацій, потім був редактором сайту новин. Із березня 2020-го — кореспондент “Деталей”. Люблю знімати сюжети про спорт, автомобілі та цікавих людей.

Реклама