У Кам’янському до Дня міста закупили шкільні автобуси та трамваї

У Кам’янському до Дня міста закупили шкільні автобуси та трамваї - фото 1

5 автобусів передали до опорних шкіл Кам’янського. Вони возитимуть 700 дітей. Це подарунок до Дня міста, кажуть у мерії. До того ж на колії вийшли і три нових трамваї. Їх закупили у Європі.

Вмощуються на сидіння та застібають ремені безпеки. Діти першими обдивляються новенький автобус. Третьокласниця Єва живе у Карнаухівці. Каже: шкільний транспорт забирає її щоранку.

Переваги нових бусів оцінили і вчителі. Катерина щодня супроводжує учнів до школи. Жінка розповідає: найважче — вгамувати дітей, аби ті не стрибали салоном.

«Не було ременів, діти непристебнуті. Вони дуже часто зарано встають, ми ще не доїхали, а вони вже встали. А так можна буде регулювати. Я думаю, буде набагато краще і безпечніше для дітей», — говорить соціальна педагогиня Катерина.

Автопарк не оновлювали з десяток років. У машинах дах протікав, двері клинило, двигун став регулярно виходити з ладу.

Загалом на лінію виїхали 5 нових автобусів. Їх закупили за міський кошт. Щодня вони перевозитимуть близько семисот учнів із 7 шкіл міста.

«Ці автобуси були зроблені за усыма стандартам для перевезення школярів. Вони були виготовлені в Черкасах із японських комплектуючих. Ці автобуси обладнані обігрівачем по всій довжині цього автобусу, тобто буде створено комфортніші умови для перевезення школярів узимку», — говорить начальник міського управління транспортної інфраструктури та зв’язку Дмитро Конельський.

Ще один подарунок Кам’янському до Дня міста — три трамваї, що відсьогодні вийшли на лінії. Їх купили у Чехії. Вагони капітально відновили, адаптували під місцеві рейки та перефарбували у фірмові кольори.

«На даний час наш трамвайний парк оновився на 30%. До Дня міста ми презентували 5 нових автобусів. Ми повністю оновили транспортний парк, який возить наших школярів. Один із напрямів нашої роботи — це оновлення комунального автотранспорту. Наша мета — створити умови для наших мешканців, аби вони їздили сучасним та комфортним транспортом», — говорить міський голова Кам’янського Андрій Білоусов.

Міський голова каже: у планах — отримати кредитні кошти від європейського банку реконструкції та розвитку. За ці гроші продовжать оновлювати комунальний транспорт міста.

РекламаРаніше ми писали про те, що у Кам'янському готуються до Дня міста.

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама