У Кам’янському ЦНАП’і запрацювала нова послуга

У Кам’янському ЦНАП’і запрацювала нова послуга - фото 1

Вона буде корисною для підлітків.

Відтепер вони можуть одночасно оформити перший паспорт та номер платника податків. Про це розповіла заступниця директора департаменту економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації Олена Лічманенко.

«Комплексна послуга ID-14 запроваджена для зручності та економії часу. Не потрібно приходити до територіального підрозділу податкової служби, аби написати заяву та отримати довідку про присвоєння номера платника податків. Діти, яким виповнилося 14 років, можуть це зробити у ЦНАП’і одночасно з оформленням першої ID-картки. Абсолютно безкоштовно, лише за 15 хвилин», – зазначила чиновниця.


При собі потрібно мати свідоцтво про народження, довідку про реєстрацію місця проживання та паспорти батьків.

Нагадаємо, раніше в Царичанці відкрився ЦНАП, організований на гроші Євросоюзу. Тепер в установі можна комфортно отримати одну з 86 доступних адміністративних послуг.

Також ми повідомляли про те, що ЦНАП'и Дніпропетровщини видали майже 46 тисяч біометричних паспортів за 2019 рік. Таку послугу надають 20 Центрів надання адміністративних послуг в області - більше всіх в Україні.

А ще в ОДА нагадали, що в Кам'янському ЦНАП'і можна поскаржитися на неякісний товар. Або послугу.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама