У Кам'янській школі № 29 поставлять дивани та пуфи

У Кам'янській школі № 29 поставлять дивани та пуфи - фото 1

М’які дивани і пуфи поставлять у школі № 29, що на лівому березі Кам’янського. Цю пропозицію висловили учні і подали її до програми "Бюджет участі. Діти". Самі порахували вартість проєкту і виграли під час загального голосування.

Учні кажуть, що для них це не лише можливість покращити атмосферу у навчальному закладі, а лишити про себе пам’ять наступним школярам.

«Мій проєкт передбачає встановлення зручних диванчиків по всій школі на першому, другому та третьому поверхах. Ми створили кошторис, я дивився в інтернеті ціни, дзвонив», — говорить учень школи № 29 Владислав Чорний.
«Були певні думки, що саме нам треба. Бо так багато всього треба. Ну зрештою вирішили, що треба оздобити перший поверх. Тому, що це — візитівка нашого закладу. Проєкт номер один — це "Моя школа — приклад комфорту і затишку" і проєкт номер два — це "М’якенькі посиденьки"», — говорить заступниця директора школи № 29 Олена Костриця.

Окрім зон відпочинку, учні 29 школи хотіли придбати домашній кінотеатр. Однак цей проєкт не набрав достатньо голосів. Втім, його можна буде виставити на голосування і наступного року, адже програму "Бюджет участі. Діти" продовжать.

«Міський голова вже анонсував розповсюдження цього пілотного інструменту з наступного року на території всього міста. Абсолютно пілотний проєкт себе зарекомендував, враховуючи відгуки як дітей, так і адміністрації шкіл, так і експертів Ради Європи», — говорить начальниця выддылу міського департаменту економічного розвитку Людмила Гончаренко.

Раніше ми писали про те, що у кам’янському ліцеї з'являться новий комп’ютерний клас та дивани у коридорах.

Реклама

Андрій Замковий
Андрій Замковий Редактор Випускник журфаку ДНУ ім. Олеся Гончара. В ЗМІ працюю вже більше п’яти років. Починав із газетних публікацій, потім був редактором сайту новин. Із березня 2020-го — кореспондент “Деталей”. Люблю знімати сюжети про спорт, автомобілі та цікавих людей.

Реклама