У Харкові та області поліція стала штрафувати “євробляхерів”

У Харкові та області поліція стала штрафувати “євробляхерів” - фото 1

Власники машин на іноземній реєстрації почали отримувати штрафи за встановлення факту керування авто не тою особою, яка ввезла його на територію України.

Як повідомляє “Економічна правда”, перший штраф складає 8.5 тисяч гривень. Якщо кермувальника зупинять вдруге – йому загрожує штраф у розмірі 17 тисяч гривень та вилучення посвідчення водія. Працівники патрульної поліції Харківської області почали штрафувати “євробляхерів” завдяки отриманню доступу до баз нерозмитнених авто від Державної фіскальної служби.

Реклама

І переконані у тому, що діють винятково в рамках чинного законодавства. Хоча власники автомобілів на іноземній реєстрації з ВО “Авто Євро Сила” стверджують, що між організацією та Міністерством внутрішніх справ діє меморандум, згідно з яким штрафи не повинні виписуватися. Та називають дії правоохоронців перевищенням повноважень з їх боку.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що підприємці Дніпропетровщини подали найбільше заявок на "карантинну" допомогу. У нашій області разову допомогу оформили 39.6 тисяч підприємців та найманих працівників.

Також у Дніпрі за минулий тиждень на 7 гривень здорожчала курятина. Крім курятини, підвищилась ціна на яйця, макарони та картоплю.

А ще ми розповідали про курс валют на сьогодні.

Реклама