У Харкові лікарня отримала кисневі концентратори від Фонду Ріната Ахметова

У Харкові лікарня отримала кисневі концентратори від Фонду Ріната Ахметова - фото 1

Нове обладнання отримала обласна інфекційна лікарня.

Зазвичай в обласній інфекційній лікарні Володимир Корсунов консультував хворих кілька разів на тиждень. Та вже 6 місяців він майже "живе" на роботі.

«Нам вдалося виписати з одужанням трьох пацієнтів, і один з цих пацієнтів на апараті ШВЛ, який подарував Фонд Ріната Ахметова. Це була молода людина, 26 років і вона своїм життям зобов’язана і цьому обладнанню. І тому, що воно з’явилося вчасно у нашій лікарні», - розповів завідувач відділення реанімації Харківської обласної інфекційної лікарні Володимир Корсунов.


У цій лікарні найбільша киснева магістраль у країні. Та є проблема: навіть її потужності не вистачить на всіх хворих, а це 300 ліжок. Допомогли кисневі концентратори від Фонду Ріната Ахметова, які лікарня отримала за програмою «Рінат Ахметов – Порятунок життів». Концентратори допомагатимуть людям і після завершення пандемії коронавірусу.

«Коли Україна стикнулася з пандемією, Рінат Ахметов першим прийшов на допомогу. Він об’єднав зусилля благодійного Фонду, банку “ПУМБ”, “SCM”, ФК “Шахтар”. Завдяки цьому 300 мільйонів гривень було перераховано на боротьбу з коронавірусом», - сказав заступник голови регіонального центру банку “ПУМБ” у Харкові Андрій Євсєєв.


У Харківській обласній інфекційній лікарні вдячні Рінату Ахметову за нове обладнання.

«Я хочу подякувати Фонду Ріната Ахметова, банку “ПУМБ”. Дуже приємно, що співчувають нам, розуміють нашу проблему і що вони нам допомагають», - поділилась завідувачка приймального відділення Харківської обласної інфекційної лікарні Світлана Молокова.


Наразі інфекційна обласна лікарня готується до запуску ще одного реанімаційного відділення. Адже новий спалах захворюваності на коронавірус може відбутися найближчим часом.

Реклама