У Греції чекають на українських туристів: названі умови

14 квітня, 13:28
У Греції чекають на українських туристів: названі умови - фото 1

Грецька Республіка з 14 травня планує приймати українських туристів у межах відкриття кордонів для низки країн з-поза Шенгенської зони при дотриманні необхідних умов в'їзду і перебування.

Як передає "Укрінформ", міністр туризму Греції Харіс Теохаріс повідомив, що на туристів чекатимуть з 14 травня.

«Реальність така, що ми зможемо приймати українських громадян, які прибувають в нашу країну, і також сподіваємося, що греки, які захочуть приїхати в Україну (адже у нас є змішані шлюби, люди з родинними зв'язками), зможуть це зробити», – сказав Харіс Теохаріс.

За словами міністра, для в'їзду в Грецію українці будуть пред'являти негативний ПЛР-тест або сертифікат про вакцинацію, затверджений українською владою.

«Ми чекаємо від української влади зразки таких сертифікатів, щоб ми могли перевіряти їх на своїх кордонах, і ми прагнемо приймати й інші вакцини (несхвалені Європейським агентством з лікарських засобів – ред.)», – зазначив міністр.

Він також повідомив, що зараз Греція розглядає можливість заміни ПЛР-тесту на експрес-тест на антиген "з метою зниження витрат на подорож". Це може бути впроваджено вже з 14 травня.

Після прибуття українців і туристів з інших країн стануть вибірково тестувати на COVID-19 у грецьких аеропортах, з огляду на поточну ситуацію із захворюваністю в тій чи іншій державі.

Міністр додав, що цього року без ПЛР-тесту в Грецію зможуть в'їжджати діти до п'яти років.

Водночас, чиновник зазначив, що остаточне рішення про відкриття кордонів Греція буде приймати у співпраці з фахівцями в галузі охорони здоров'я країни, з огляду на епідеміологічну ситуацію у світі.

Джерело: Укрінформ
Поділитися: