У Франції на одній із ферм виявили заражених коронавірусом норок

22 листопада, 20:08
У Франції на одній із ферм виявили заражених коронавірусом норок - фото 1

Франція розпочала перевірку своїх чотирьох норкових ферм у середині листопада, коли мутація коронавірусу в норках у Данії поставила під загрозу роботи зі створення вакцин від SARS-CoV-2/COVID-19.

Як повідомляє “Reuters” із посиланням на Міністерство сільського господарства Франції, тисяча норок на фермі у департаменті Ер і Луар (трохи більше 100 кілометрів від Парижу) будуть убиті.

«На даному етапі тести показали, що вірус циркулює на фермі в регіоні Ер-і-Луара. Друга ферма залишилася неушкодженою. На останніх двох фермах ще тривають тестування, результати яких очікуються протягом тижня», — зазначили в Міністерстві.
Випадки зараження норок також були зареєстровані і в інших країнах Європи — Швеції, Греції та Нідерландах.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що в Україні за минулу добу коронавірусну інфекцію підтвердили у 12 079 осіб. Найбільше випадків зараження зареєстрували в Києві і у Дніпропетровській області.

Також у Дніпропетровській області COVID-19 за 21 листопада діагностували у 1 017 осіб.

А ще у США зареєстрували новий препарат від коронавірусу. “REGN-COV2” є так званим "коктейлем" речовин, який складається із двох видів моноклональних антитіл — копій антитіл, які продукує людський організм для боротьби з інфекціями.

Поділитися: