У Фонді держмайна розповіли про ситуацію з "Центренерго"

01.06.2020, 16:51
У Фонді держмайна розповіли про ситуацію з "Центренерго" - фото 1

Яке за 2019 рік понесло 2 мільярди гривень збитків.

Як повідомляє "Reuters" із посиланням на слова голови ФДМ Дмитра Сенниченка, приватизація держпідприємства-виробника теплової енергії запланована на другий квартал 2021 року.

«Ми створили комісію, зараз виберемо радника з питань приватизації. Це буде консорціум або інвестиційний банк, який згодом проведе всі необхідні процедури підготовки підприємства до приватизації», — сказав Сенниченко.


І уточнив, що велика частина процесу приватизації відкладена до 2021 року через економічну кризу, спровоковану пандемією коронавірусу. Голова Фонду державного майна також сказав, що визначити ціну на "Центренерго" вдасться тільки після того, як в компанії проведуть ревізію і повною мірою оцінять її збитки та борги.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що керівництво "Центренерго" закуповує вугілля з ОРДіЛО. Вугілля з окупованих територій поставляється на державну компанію "Центренерго" через фірму, пов'язану з бізнесменом Ігорем Коломойським.

Також суд відмовився знову запустити процедуру банкрутства ПАТ "Центренерго". це рішення ухвалив київський Північний апеляційний господарський суд 15 жовтня 2019 року.

А ще в НАБУ почали вивчати роботу "Центренерго".

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Джерело: "Сегодня"
Поділитися: