У двох інтернатах Дніпропетровщини встановили нові протипожежні системи

У двох інтернатах Дніпропетровщини встановили нові протипожежні системи - фото 1

Сучасні системи протипожежного захисту встановили в Вищетарасівському і Васильківському психоневрологічних інтернатах.

Як повідомили в департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації, убезпечили майже для 400 жителів закладів.
 
"На нові системи протипожежної безпеки для двох інтернатів витратили понад 13 00000 грн обласних коштів. Тепер вони оберігають жителів закладів і вдень, і вночі. У разі небезпеки сигналізація спрацьовує автоматично і миттєво передає сигнал на пульт рятувальників", — розповіла директорка департаменту Олена Кришень.
 
Зазначимо, що в Вищетарасівському і Васильківському психоневрологічних інтернатах проживає понад 384 людини. Вони потребують стороннього догляду, медичної допомоги та реабілітації за станом здоров'я.
 
Раніше ми повідомляли, що 15 жителів Дніпропетровщини отримали президентські нагороди. Артисти, шахтарі, екологи, трактористи та керівники. Всі — заслужені працівники. Обирала переможців колегія з профільних фахівців. Кращих відзначили орденами і почесними грамотами.
 
Також вчених Дніпропетровщини запрошують на стажування до Франції. Як повідомили в департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації, триватиме вона від 2 тижнів до 1 місяця. Подати документи можна до 9 лютого. Як стало відомо, пройти стажування можуть молоді вчені, які захистили дисертацію не більше п'яти років тому або потребують співпраці з французькою лабораторією для досліджень. Для того, щоб узяти участь у цій програмі потрібно до 9 лютого заповнити онлайн-анкету та відправити організаторам пакет документів.
 
Сьогодні ми писали, що в Україні стартувала державна програма "Доступні кредити 5–7–9%". Для отримання кредиту на відкриття власної справи, модернізацію обладнання або розширення бізнесу підприємець повинен оформити заявку в банку — в установі або онлайн. Позичальником може бути і юридична, і фізична особа. Зараз в державну програму "Доступні кредити" приєдналися чотири державні установи: "Ощадбанк", "Приватбанк", "Укргазбанк" і "Укрексімбанк".
 
Валерія Малихіна
 
Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама